کنسرت های تهران چه زمانی دوباره برگزار می‌شوند؟

علی نیکنام انزابی، مدیرعامل انجمن موسیقی ایران درباره زمان برگزاری کنسرت در شهر تهران توضیح داد.

به گزارش موسیقی نو به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی نیکنام انزابی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران درباره برگزاری کنسرت در تهران بیان کرد: با توجه به شرایط کرونا در تهران ما تابع سیاست های اعلامی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم. با توجه به این موضوع که هنوز به ما درباره برگزاری کنسرت در تهران مجوزی داده نشده، ما فقط توانستیم کنسرت های آنلاین را برگزار کنیم. این روند از تیرماه آغاز شد و به صورت ماهیانه کنسرت هایی به صورت چهار شب اجرا در همین بنیاد رودکی برگزار کردیم.

وی ادامه داد: روزنه‌ای در زمینه اجرای کنسرت در تهران وجود دارد. ان شاء الله از روزهای آینده باتوجه به واکسیناسیونی که شده است و روند کاهشی شیوع بیماری کرونا در تهران،  بتوانیم کنسرتها را در این شهر برگزار کنیم. کنسرت ها هم در فضای بسته برگزار می شوند؛ چون الان سینماها باز هستند و مردم به سینماها می روند.

مدیرعامل انجمن موسیقی ایران با اشاره به تابعیت این انجمن از تصمیم های ستاد مقابله با کرونا کرونا درباره برگزاری کنسرت در تهران، اظهار کرد: هرگونه ابلاغی که از سوی ستاد کرونا به ما درباره برگزاری کنسرت ها شود، با روی باز و گشاده از آن استقبال می کنیم. تلاش می کنیم اجرای کنسرت ها در بنیاد رودکی، تالار وحدت یا هرجایی باشد که در زمینه برگزاری آن به انجمن موسیقی ایران اعلام آمادگی کند.

نیکنام انزابی درباره قیمت بلیت کنسرت ها درصورت اجرای آن در تهران هم اظهار کرد: در زمینه قیمت گذاری بلیت های کنسرت هایی که قرار است در تهران برگزار شوند، تابع سیاستی هستیم که دفتر موسیقی وزارت ارشاد به ما ابلاغ کند. مطابق آن سیاست قیمت بلیت کنسرت ها مشخص می‌شود.