کنسرت محسن ابراهیم زاده در کیش برگزار می‌شود

کنسرت محسن ابراهیم زاده فردا در کیش برگزار می‌شود

 

به گزارش موسیقی نو با شیوع ویروس کرونا، اهالی موسیقی نیز مانند بسیاری از مشاغل دیگر، محدود و ضررهای مادی و غیر مادی را متحمل شدند. هر چند که بعضی از خوانندگان اقدام به برگزاری «کنسرت آنلاین» نمودند، اما حضور تماشاگران رنگ و بوی دیگری به سالن‌های اجرای کنسرت می‌بخشد.

با توجه به ارسال درخواست‌‌ها به وزرات ارشاد و روند واکسیناسیون، برگزاری کنسرت‌ها در جزیره کیش از سر گرفته شده است. کنسرت محسن ابراهیم زاده نیز از این موضوع مستثنی نبوده است که به همین خاطر در تالار شهر جزیره کیش ۴ و در تاریخ جمعه ۱۶ مهر کنسرت وی اجرا می‌شود.

همچنین همراه داشتن ماسک و دستکش حین ورود به سالن اجرا و رعایت پروتکل های بهداشتی نیز از طرف موسیقی دوستان الزامی است.

گفتنی است خردادماه امسال کنسرت‌ خوانندگان مطرحی چون بهنام بانی و آرون افشار نیز در فضای باز مجموعه خلیج فارس جزیره کیش، برگزار شده بود.

محسن ابراهیم زاده از سال ۱۳۸۳ وارد عرصه موسیقی سنتی و پاپ شد و نزد استاد «نیکنام» به یادگیری موسیقی و صداسازی پرداخت. فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرد و با آهنگسازی و تلفیق چند نوع موسیقی سبک جدیدی ابداع کرد.

ابراهیم‌زاده با قطعه «هنوزم بود» در بازار موسیقی کشور شناخته شد.

تا کنون قطعات قهرمان بی‌ادعا، غلاف، شب‌گردی، شب‌های دیوونگی و درد دل و… از این هنرمند منتشر شده است.

می توان ابراهیم زاده را پر مخاطب‌ترین خواننده این روزها معرفی کرد، چرا که او توانسته پای مخاطبان زیادی را به سالن‌های کنسرت باز کند.