کنسرت علیرضا طلیسچی برگزار شد

به گزارش موسیقی نو کنسرت علیرضا طلیسچی در تاریخ هشت اردیبهشت در سالن مبلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شد.

علیرضا طلیسچی خواننده شناخته‌شده موسیقی پاپ که روزهای شلوغی را پشت سر می‌گذارد، پس از اجراهای متعدد در فروردین‌ماه، حالا ماراتن کنسرت‌های او از ابتدای اردیبهشت‌ماه آغازشده و بدون یک روز استراحت، اجراهایش را یکی پس از دیگری روی صحنه می‌برد.

تور کنسرت‌های طلیسچی از اول اردیبهشت‌ماه هر شب و بدون هیچ وقفه‌ای به ترتیب در متل قو، محمود آباد، آمل و دبی برگزار شد و در روزهای پنجم، ششم و هفتم مجموعا سه شب در گرگان ادامه داشت و او شب گذشته میزبان مخاطبانش در پایتخت بود.

طلیسچی پس از اجرای تهران راهی گنبدکاووس شد تا دو شب به‌یادماندنی را برای مخاطبانش در این شهر بسازد. این خواننده نهم و دهم اردیبهشت‌ماه در سالن آمفی‌تئاتر گنبدکاووس روی صحنه می‌رود.

خواننده «بارون اومد و یادم داد» همچنین قرار است در کشور استرالیا روی صحنه برود و چندین اجرا برگزار کند.

طلیسچی جمعه‌شب هشتم اردیبهشت‌ماه سال جاری پس از اجراهای متعدد در ایران و خارج از کشور در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران طی دو سانس به روی صحنه رفت و به اجرای منتخبی از قطعات محبوب و پرمخاطب خود و قطعه تازه منتشر شده‌اش پرداخت.

زندگی جونم، تو فکر می‌کنی کی‌ای، نفس کی بودی تو، ای دل خودم، دیوونه دوست‌داشتنی، لیلا، یه دریا نریم، دل به دل، قاف، سختگیر، بهم برس، قرار نبود آخرش قشنگه و ای دل غافل قطعات انتخابی طلیسچی برای اجرا در پایتخت بودند.

طلیسچی در این کنسرت پس از اجرای تازه‌ترین آهنگ منتشر شده‌اش با نام «بهم برس» به سراغ قطعه ۱۳ساله خود با نام «قرار نبود» رفت و این قطعه را با همراهی ساز پیانو و همخوانی تماشاگران اجرا کرد دو قطعه که به‌خوبی می‌توانست روند تغییر استایل و سبک علیرضا طلیسچی طی سال‌ها فعالیتش را نشان دهد.

یکی از نکات قابل‌توجه این اجرا ارتباط خوب بین خواننده و مخاطبان حاضر در سالن و همراهی و همخوانی تماشاگران در تمامی قطعات به‌ویژه «قاف»، «یه دریا نریم»، «قرار نبود» و «لیلا» بود.

محمد عارف (گیتار نایلون)، پارسا رفیع (گیتار الکتریک)، آرمان ابراهیمی (بیس)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، ادوارد دانیال زاده (درامز) و مسیح منتظری (گیتار الکتریک) اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی را به رهبری امیر بهادر دهقان نوازنده کیبورد تشکیل می‌دادند.

مهران غفوریان مهمان این کنسرت به تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هنری «نوای سپند» بود.

 

عکس‌ ها از: مهرناز بابایی