نخستین کنسرت «یاسان» برگزار می‌شود

به گزارش موسیقی نو نخستین کنسرت خواننده پاپ در تاریخ ۶ تیرماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه خواهد رفت. «یاسان» خواننده پاپ نوظهوری ست که با آثاری چون «گل شب بو» و «بانو» در ماه‌های اخیر به شهرت رسید و پس از استقبال از آثارش، قرار است نخستین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه ببرد.

تاریخ این کنسرت بنا به اعلام شرکت برگزار کننده، ۶ تیرماه است و این خواننده در دو سانس میزبان دوستدارانش در این سالن خواهد بود.«یاسان» درباره برنامه ریزی هایش در این کنسرت معتقد است: «اولین کنسرت همیشه برای من اهمیت بالایی داشت و دارد و برایش برنامه ریزی های فراوانی را تدارک دیده ام. ترکیبی از پرفورمنس و موسیقی برای این اجرا در نظر گرفته شده و برخی تلاش ها برای غافلگیری مخاطبان موسیقی که بتواند از فضای یکنواخت کنسرت های این روزها فاصله بگیرد. تلاش برای ادامه تور کنسرت ها در بقیه شهرستان های ایران هم داریم و به محض دریافت مجوزهای لازم، اطلاعات تکمیلی آن منتشر خواهد شد.»

گفتنی است این کنسرت به تهیه کنندگی «دانیال پاکدل» روی صحنه خواهد رفت و بلیت فروشی آن نیز از طریق سایت «هنر تیکت» انجام خواهد شد.