نحوه فعالیت‌های دفتر موسیقی پس از انتصاب جدید محمد اله‌یاری

مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره نحوه فعالیت های دفتر موسیقی پس از انتصاب جدید محمد اله‌یاری در یکی از زیر مجموعه های معاونت فرهنگی توضیحاتی را ارائه داد.

 

به گزارش موسیقی نو به نقل از خبرگزاری مهر، مجید فروغی مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پیرامون فعالیت‌های مدیریت دفتر موسیقی وزارت ارشاد پس از انتصاب محمد اله‌یاری در سمت جدیدش گفت: به طور حتم واحدهای مختلف دفتر موسیقی طبق روال کاری و فعالیت‌های موظف این مجموعه تا زمان معرفی مدیر جدید دفتر موسیقی وزارت ارشاد به فعالیت خود ادامه داده و در امور خللی ایجاد نمی‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش مبنی بر معرفی مدیر جدید دفتر موسیقی در شرایط فعلی مدیریت معاونت امور هنری وزارت ارشاد گفت: امور دفتر موسیقی و جشنواره‌های برنامه‌ریزی شده پیش رو بر اساس برنامه ادامه پیدا می‌کند و به زودی مدیرکل جدید دفتر موسیقی نیز معرفی خواهد شد.

شایان ذکر است روز دوشنبه هجدهم مهر ماه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به پیشنهاد معاون امور فرهنگی این وزارتخانه، در حکمی محمد اله یاری فومنی را به عنوان مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی منصوب کرد.

محمد اله یاری قبل از صدور حکم جدید، مدیریت دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را به عهده داشت.