ناصر زینعلی برای کمک به آزادی زندانیان کنسرت برگزار می کند

به گزارش موسیقی نو ناصر زینعلی خواننده موسیقی پاپ با انتشار متن و ویدئویی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی از برگزاری کنسرت خود با عنوان «آزادی» طی روزهای ۲۳ و ۲۴ تیر برای کمک به آزادی زندانیان خبر داده است.

زینعلی در این ویدئو اعلام کرده است: «ما همیشه عادت داریم وقتی خواسته‌ای از خدا داریم و مشکلی داریم، یک کار خیر و یک کار خوب برای کسی انجام بدهیم اما این دفعه می‌خواهیم بدون اینکه نیازی به چیزی داشته باشیم و خواسته‌ای از خدا داشته باشیم، یک کار خیر انجام بدهیم و یک حال خوب را به کسی انتقال دهیم، این دفعه می‌خواهیم ۲۳ و ۲۴ تیرماه، کنسرت بگذاریم و من و اعضای گروه یک سانس را کامل به زندانیانی که به کمک ما احتیاج دارند، اختصاص دهیم و در این کار خیر می‌خواهیم شما را هم سهیم کنیم. امیدواریم این حال خوب را باهم تجریه کنیم و این حال خوب را به دیگران هم انتقال دهیم.»

وی همچنین نوشته است: «۲۳ و ۲۴ تیرماه در سالن میلاد نمایشگاه تهران دو شب به یادموندنی در کنارهمیم که آخرین کنسرت قبل محرم هست، تمام عواید یک سانس این کنسرت به آزادی زندانی‌های دربند اختصاص داده میشه. میبینمتون»

کنسرت این خواننده پاپ ۲۳ تیر سانس‌های ۱۸ و ۲۱:۳۰ و ۲۴ تیر سانس‌های ۱۹:۵۰ و ۲۲:۵۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود که قیمت بلیت این کنسرت ۲۵۵ تا ۶۹۵ هزار تومان است.