موزیک ویدیو و تک آهنگ «رویای من» باصدای ویحک منتشر شد

موزیک ویدیو و تک آهنگ «رویای من» باصدای ویحک منتشر شد

 

موزیک ویدیو و تک آهنگ «دنیای من» به خوانندگی سهراب حقیقت از آلبوم «رویای من» با مفاهیمی آرمانی و نگاهی به جهان بدون مرز منتشر شد.

به گزارش موسیقی نو به نقل از ایرنا، موزیک ویدیو و تک آهنگ «رویای من»، ویحک سهراب‌حقیقت، نخستین قطعه از آلبوم رسمی خود را با مدیریت هنری و موسیقی فهام گوهری منتشر کرد. هم‌زمان موزیک ویدیوی این اثر به کارگردانی محمد دارایی پیش روی بینندگان و علاقه‌مندان موسیقی قرار گرفت.

ترانه قطعه دنیای من را سوفیا رحیمی نوشته است. این قطعه در قالب موسیقی پاپ، توسط فهام گوهری آهنگسازی و تنظیم‌ شده، فرزاد رضایی علاوه بر نوازندگی ساز گیتار الکتریک، وظیفه میکس و مستر را به‌صورت مشترک با فهام گوهری و بابک ریاحی پور نوازندگی گیتار باس این اثر را عهده دار بوده است.

 

دنیای من؛ آرمان‌شهر یک هنرمند ضد جنگ و تبعیض

قطعه دنیای من با مفاهیمی جهان‌شمول، از آرزوها، رویاها و دیدگاه‌های یک انسان صلح‌دوست صحبت می‌کند و ترانه اثر  اندیشه‌هایی جهانی و نگاه ضد جنگ و صلح‌طلب دارد و منزجر از تبعیض و ترس است. ملودی این قطعه در گام مینور نوشته و در فضای موسیقی پاپ دهه ٨٠ میلادی تنظیم‌شده و میکس و صدادهی موسیقی به‌گونه‌ای است که گویی موسیقی را در میان صحرایی بزرگ می‌شنوید.

در این اثر خواننده با جمله رویای من دنیای بی‌مرزه از همان ابتدا به بیان رویاهایش می‌پردازد و از آرمان‌شهری سرشار از عشق و دوستی صحبت می‌کند که در آن، جایی برای ترس و تبعیض وجود ندارد. دراین‌بین گروه کرال او را در بزنگاه‌های کلامی همراهی می‌کنند. “فریاد” آخرین کلمه شعر این آهنگ است که خواننده به‌طور هوشمندانه‌ای، آن را در بالاترین نت ملودی خود می‌خواند. ساختار موسیقی به‌گونه‌ای است که خواننده تمام ترانه را به‌طور پیوسته اجرا می‌کند و وقفه‌ای در بیان رویاهایش نمی‌اندازد.

تک آهنگ دنیای من از آلبوم رویای من دارای شماره مجوز ۷۳۴-۱۴۰۰ و شماره کتابخانه ملی و ۳۴۱۵۱ است و موزیک ویدیوی دنیای من دارای شماره مجوز ۱۴۰۰/۹/۲۱۱۶/۲۱۰۰ از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.