مهدی مظاهری خبر از همکاری خود با خوانندگان داد

به گزارش موسیقی نو مهدی مظاهری شاعر و ترانه سرا در گفتگو با استودیو هشت رادیونمایش درباره همکاری با سالار عقیلی به مصطفی امامی گفت: کار اجرایی آلبوم «اینکه دلتنگ توام» سال ۱۳۹۸ شکل گرفت اما به دلیل برنامه‌ریزی‌ها و دیگر نکات یک سال و نیم بعد آلبوم منتشر شد.
وی اضافه کرد: آشنایی من با آقای عقیلی از سال‌های قبل از این آلبوم بود چند تک قطعه هم با او کار کرده بودم که شعر از من بود و گاهی نغماتی هم از خودم ارائه می کردم اما تنظیم کار طبیعتا با دوستان آهنگساز بود و در نهایت خوشحالم در بازخوردها این اثر از طرف مخاطب پذیرفته شد.
این شاعر درباره تاثیر موسیقی بر دیده شدن ترانه‌ها بیان کرد: موسیقی امروزه صنعتی شده است و موسیقی صنعتی بیشتر شامل موسیقی‌های ماشینی و مصرفی می‌شود که متاسفانه با زندگی مدرن گسترش یافته است. در میان این تولیدات، آثاری هم هستند که هنری هستند و تلاش می‌شود که ماندگار شود.
وی درباره دو مجموعه خود که تاکنون منتشر شده است گفت: مجموعه «آنگونه که دانه های انگو» و «راحیل» که شامل ۴۸ غزل است خدا را شکر هر دو مورد اقبال قرار گرفتند.
مظاهری درباره آثار جدید خود اظهار کرد: مجموعه جدیدی دارم که براساس آن هم آلبومی منتشر شده است و به زودی جزئیات بیشتری از آن منتشر می‌شود.