معرفی مشاور تازه‌ترین آلبوم همایون شجریان

موسیقی نو:  رامین صدیقی از تهیه‌کنندگان باسابقه موسیقی است که طی ۲ دهه گذشته آثار نوگرا و پرمخاطبی را به گوش مخاطبان جدی موسیقی رسانده است. او در حوزه تولید و برگزاری رویدادهای موسیقی نیز تاکنون برنامه‌ها و کنسرت‌های متعددی را با همراهی هنرمندان معتبر ایرانی و خارجی در ایران و کشورهای دیگر برگزار کرده است.

وی که در سال ۲۰۱۵ جایزه «ومکس -Womex» را به‌عنوان تهیه‌کننده برگزیده جهان را دریافت کرد و در سال ۲۰۰۷ نیز نامزد دریافت جایزه معتبر Grammy برای آلبوم به تماشای«آب‌های سپید» با هنرمندی حسین علیزاده و ژیوان گاسپاریان شد از چندی پیش نیز فستیوال «بداهه‌نوازی Show of Hands » را تاسیس کرده و اکنون با دعوت تهیه کننده این اثر به پروژه ملحق شده است.

پیش از این رضا موسوی طراح و کارگردان هنری، سحر فروزان به عنوان مجری طرح و مدیر روابط عمومی و علیرضا سعیدی به عنوان مشاور رسانه‌ای به گروه تولید پروژه ملحق شده بودند.

فردین خلعتبری و همایون شجریان به‌عنوان تولیدکنندگان محتوای موسیقی اثر، این روزها مشغول تولید آلبوم مورد نظر هستند. این دو هنرمند طی سال‌های اخیر آثار متعددی را در قالب آلبوم موسیقی منتشر کرده‌اند که آخرین آن سال ۱۳۹۸ به شکل آلبوم «امشب کنار غزل‌های من بخواب» بر اساس اشعار زنده یاد افشین یداللهی منتشر شده است.