فناوری ۳D برای نخستین بار در کنسرت‌های ایران با کنسرت های مجید رضوی

به گزارش موسیقی نو به نقل از تسنیم مجید رضوی خواننده موسیقی پاپ کشورمان، شب گذشته در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه رفت. در این اجرا برای جلوه‌های بصری از فناوری ۳D سه‌بُعدی استفاده شد.

در ابتدای این کنسرت تصاویری در قالب فناوری جدید سه بعدی (۳D)  از صفحه نمایشگر سالن پیش روی مخاطبان قرار گرفت. این فناوری تا کنون در کنسرت‌های موسیقی پاپ ایران استفاده نشده و این برای نخستین بار بود که باهدف احترام به سلیقه و ذائقه مخاطبان از این فناوری در اجرایی زنده استفاده می‌شود.

مجید رضوی در ابتدای این کنسرت که با استقبال خوب مخاطبان مواجه شده بود،  قطعه «چشم نظر» را برای مخاطبان اجرا کرد. این خواننده قبل از اجرای آهنگ «پنج صبح» هم گفت: وقتی ترانه این قطعه را به اتمام رساندم ساعت ۵ صبح بود. به همین دلیل نام این اثر را «پنج صبح » گذاشتم و امیدوارم مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد.

«آسمون»، «دلت ترسیده» و «نگین قلبمی» سه اثر دیگری بودند که در این کنسرت پیش روی مخاطبان قرار گرفتند.

رضوی در بخش‌هایی از اجرای دیشب، قطعاتی را با همراهی فقط یک ساز اجرا کرد. او در ادامه قطعه پرطرفدار «طلا» و «گرگ و میش» را برای حاضران در سالن میلاد اجرا کرد. اجرای قطعات «فرشته» و «پر می‌زنه» هم بخش دیگری از این کنسرت بودند.

قطعه «پَر می‌زنه» آنقدر در بین مخاطبان این خواننده محبوب است که هنگام پایان کنسرت، مخاطبان با زمزمه‌ی این آهنگ راه‌روهای طولانیِ سالن میلاد تا درهای خروجی را طی کردند.

مجید رضوی پیش از آغاز بخش دوم کنسرتش، صحنه را ترک کرد تا نوازندگان گروهش برای دقایقی به اجرای قطعه‌ای ریتمیک و پرانرژی و بی‌کلام بپردازند.

«اینا»، «آدم بدای دور تو»، «زیبا»، «خجالتی»، «بالاخره»، «قلبمی پس»، «منم» و «دسته گل» دیگر قطعاتی بودند که در این کنسرت از سوی مجید رضوی اجرا شدند.

حسین احمدیان رهبر ارکستر، محمد دینار نوازنده گیتار بیس، مرودین خاکی نوازنده کیبورد، نیما پسندیده نوازنده گیتار الکتریک ، نیکان زند نوازنده گیتار نایلون، کسری تدین نوازنده ساکسفون و فلوت، امید قدسی نوازنده ویولن، یاسر صارمی نوازنده پرکاشن، امین همه خانی سینتی سایزر ،نوید رهنما نوازنده درامر گروه نوازندگان تازه ترین کنسرت مجید رضوی را تشکیل می‌دادند. این در حالی است که در اجرای چند قطعه منتخب این کنسرت تعدادی از هنرمندان کشورمان در قالب ارکستر زهی به سرپرستی علیرضا فواکهی گروه را همراهی کردند.

این کنسرت شب گذشته دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ به تهیه کنندگی محمدرضا خانزاده در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.