فراخوان عضویت در باشگاه خوانندگی«مرکز موسیقی حوزه هنری» منتشر شد

 

انتشار فراخوان خوانندگی: مرکز موسیقی حوزه هنری به منظور ارتقاء تولیدات، آموزش و تربیت هنرمندان متخصص و توانمند در حوزه موسیقی، مجموعه باشگاه‌های هنری خود را راه‌اندازی می‌کند.

به گزارش موسیقی نو: به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، مرکز موسیقی حوزه هنری با هدف «تولید و ترویج آثار اعضای منتخب باشگاه»، «برگزاری دوره‌های مهارت‌افزایی و دانش‌افزایی»، «فراخوان‌های مستمر تولیدی برای استفاده از توان هنری اعضا»، «امکان مشارکت در تولیدات مرکز موسیقی» و »نقد مستمر نمونه آثار و مشاوره هنری توسط کارشناسان خبره»، فراخوان عضویت در باشگاه خوانندگان خود را منتشر کرد.

علاقه مندان می توانند با ارسال کاربرگ سوابق هنری و ارسال نمونه آثار خوانندگان برای شرکت در این فراخوان با مراجعه به سایت مکتب مهر به نشانی www.maktabemehr.ir  درخواست دهند.

مهلت ثبت‌نام در این فراخوان تا ۱۵ آبان‌ماه اعلام شده است.

پیش از این میلاد عرفان پور مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری از راه اندازی باشگاه های هنری تولید محور در حوزه هنری خبر داده و گفته بود: در ادامه فعالیت های باشگاهی این مرکز در نظر داریم تا علاوه بر باشگاه تصنیف و ترانه، باشگاه‌های تنظیم کنندگان، خوانندگان، آهنگسازان و نوازندگان را نیز راه‌اندازی کنیم.

انتشار فراخوان خوانندگی/.