«سراب» با صدای محمدیادگار و آهنگسازی مهرداد پازوکی

موسیقی نو: به نقل از خبرگزاری مهر از روابط عمومی پروژه، قطعه «سراب» سومین همکاری مشترک مهرداد پازوکی آهنگساز پیشکسوت موسیقی ایران و محمدیادگار خواننده با شعری از فریدون مشیری منتشر شد.

بلورچی از ناشران پیشکسوت موسیقی کشورمان که این روزها در همکاری با مهرداد پازوکی آهنگساز پیشکسوت و محمد یادگارخواننده، قطعاتی از جدیدترین ساخته های این دو هنرمند را در بازار موسیقی منتشر می کند، گفت: قطعه «سراب» تازه ترین اثر مشترک مهرداد پازوکی و محمد یادگار است که در قالب تک آهنگ از طریق موسسه در دسترس علاقمندان قرار گرفته است. این اثر با ارکستر و سازبندی ملی ضبط شده و مبتنی بر موسیقی ایرانی است.

وی ادامه داد: «سراب» سومین قطعه از همکاری مهرداد پازوکی آهنگساز برجسته موسیقی کشورمان با محمدیادگار خواننده جوان و خوش صداست چرا که طی ماه های اخیر قطعاتی همچون «به سفر فکرنکن» و «آرزوی نقش بر آب» از این ۲ هنرمند را منتشر کردم و طبق برنامه بلندمدتی که در دست داریم سه قطعه دیگر نیز منتشر و در نهایت در قالب یک آلبوم موسیقی در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

بلورچی با اشاره به انتشار جهانی این آثار نیز گفت: تا به امروز این سه اثر همزمان با سایت های داخلی در پلتفرم های خارجی نیز منتشر شده تا هموطنانمان در سراسر دنیا بتوانند آنها را بشنوند.

این نوازنده سنتور در ادامه در خصوص نقش حمایت پیشکسوتانی چون مهرداد پازوکی از خوانندگان جدید بیان داشت: مهمترین کاری که پیشکسوتان در هر شغل و جایگاهی می توانند انجام دهند حمایت از نیروهای تازه وارد است. این مسـأله درزمینه موسیقی خیلی پررنگ تر است.

وی افزود: وقتی که جناب پازوکی قبول زحمت می کنند که آهنگسازی یک آلبوم را با یک صدای جدید برعهده بگیرند انگیزه مضاعفی هم به خواننده دراین مورد به خصوص به آقای محمدیادگار و هم به شرکت تولید کننده و تهیه کننده موسیقی می دهد که خود نشان دهنده این است که این آهنگساز قصد دارد تمام تجربه هایش را به نسل بعدی انتقال دهند و دوست دارند این مسیر روشن باشد. پیشکسوتانی همچون جناب پازوکی می توانند چراغ راه مسیر پیشرفت موسیقی باشند و در نتیجه بسیار کمک کننده به نسل جوان و انگیزه دهنده به نسل جوان و کمپانی های موسیقی خواهند بود.