سجاد عزیزی کتاب «تهران عاشق» را در کاخ ملت مجموعه فرهنگی سعدآباد رونمایی کرد

به گزارش موسیقی نو سجاد عزیزی کتاب «تهران عاشق» را در کاخ ملت مجموعه فرهنگی سعدآباد رونمایی کرد؛ این اثر پیش از این نام آلبومی با صدای «محمد معتمدی» بوده است و حالا این شاعر می‌گوید که «تهران شهری است که ارزش عاشق بودن دارد و امیدوارم با خواندن ترانه‌های این کتاب لذت ببرید. من این کتاب را مدیون آقای محمدرضا چراغعلی می‌دانم؛ دومین کاری که با ایشان کار کردیم؛ «پناه آخر» بود که محمد معتمدی آن را اجرا کرد و قرار شد همکاری‌مان ادامه یابد؛ در همان زمان ما ۹ قطعه را ساختیم که امروز این آلبوم با نام «تهران عاشق» پیوست این کتاب است.»

این ترانه‌سرا توضیح داد: «این مجموعه ترانه‌ها را نگه داشتم تا در مجموعه‌ای خاص منتشر کنم؛ و حالا «تهران عاشق» سومین مجموعه من است که منتشر شده است.  آلبوم «پاییز بعد از تو» با صدای حمید غلامعلی نیز همراه این کتاب است. تعداد محدودی از این آلبوم امروز منتشر شده و مابقی به‌زودی منتشر می‌شود. این کتاب ترانه‌های دیگر من را که با صدای خوانندگانی چون مهدی یغمایی، محمدرضا عیوضی، کاوه آفاق، مهدی مقدم، امیرعباس گلاب و چنگیز حبیبیان اجرا شده بود دربردارد و اثری که با انوشیروان روحانی تولید شده نیز در این کتاب موجود است.»

علوی مدیر کاخ سعدآباد نیز در این مراسم اظهار کرد: «یک دهه است در این سینما برنامه‌ای برگزار نشده است. امیدواریم چراغ اینجا با برنامه‌های فرهنگی روشن باشد و مفتخر به میزبانی از فرهنگ‌دوستان باشیم‌. افتخار می‌کنم خدمت شما هستم.»

محمد معتمدی، مهدی یغمایی، قاسم افشار، حمید غلامعلی و چنگیز حبیبیان در این مراسم قطعاتی را با پیانونوازی محمدرضا چراغلی، فرنود افشار و علی فرهنگی اجرا کردند. بهنام صبوحی. شهرام صارمی، یونس شکرخواه، علیرضا وکیلی‌منش، محمدرضا عیوضی، حسین فاضل، کیان مقدم، دانیال شهرتی، لیلا کردبچه و … از جمله مهمانان حاضر در این برنامه بودند.