سالار عقیلی خواننده تیتراژ فیلم «۲۴ سپتامبر» شد

سالار عقیلی برای تیتراژ فیلم سینمایی «۲۴ سپتامبر» به کارگردانی و تهیه کنندگی مریم ابراهیم‌وند، می‌خواند.

به گزارش موسیقی نو به نقل از ایرنا، فیلم سینمایی ۲۴ سپتامبر که پیشتر به دلیل اعتراض خانواده یک شهید قابل اکران نبود، با تغییر نام شهید به حسین محمدی مراحل پایانی ساخت را پشت سر می‌گذارد

این فیلم  محصول ۹۵-۱۳۹۴، روایتگر رویداد فاجعه بار  ۲۴ سپتامبر حج است که بسیاری از مردم ایران را داغدار کرد.  سالار عقیلیخوانندگی تیتراژ این فیلم را عهده دار است و بابک زرین آهنگسازی این فیلم را انجام می دهد.

فیلم روایتگر مادری است که فرزندش راهی زیارت حج می‌شود و در همان زمان دوحادثه سقوط جرثقیل و حادثه منا اتفاق می افتد و فرزند این مادر در سانحه فاجعه منا شهید می شود و به موازات این قصه، داستان شهادت غضنفر رکن آبادی (سفیر سابق ایران در لبنان) و حسن دانش (قاری قرآن) نیز روایت می شود.
امین زندگانی نقش یک  قاری بین المللی و نفر اول مسابقات قرآن کریم در مالزی را بازی می کند که همزمان با ادای مراسم رمی جمرات در منطقه منا به همراه جمع کثیری از حجاج کشورمان دعوت حق را لبیک  می گوید.

امین زندگانی، گلاره عباسی، آفرین عبیسی، مرحوم بهمن زرین پور ، شهره لرستانی ، مریم امیرجلالی ، محمد ابراهیم وند و پرهام امینی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

از دیگر عوامل این فیلم می توان به نویسنده: علی اکبر محلوجیان، مدیر فیلمبرداری: داوود امیری ، صدابردار: بهروز معاونیان، گریمور: محمد قومی، تدوینگر: میثم مولایی و آهنگساز: بابک زرین اشاره کرد.

سالار عقیلی خواننده تیتراژ فیلم «۲۴ سپتامبر» شد./