رییس و سخنگوی هیأت مدیره خانه موسیقی انتخاب شدند

رییس و سخنگوی هیأت‌مدیره خانه موسیقی انتخاب شدند

 

اعضای هیأت مدیره خانه موسیقی، رییس و سخنگوی هیأت مدیره این موسسه را انتخاب کردند.

به گزارش موسیقی نو به نقل از خانه موسیقی، نخستین جلسه هیأت مدیره جدید خانه موسیقی ایران با حضور داریوش پیرنیاکان، حمیدرضا عاطفی، حمیدرضا اردلان، محسن رجب پور، زیدالله طلوعی( از اعضای هیأت مدیره) آذر هاشمی(بازرس) و حمیدرضا نوربخش(مدیرعامل) برگزار شد.

نوربخش در این جلسه گزارشی از اقدامات و عملکرد دوره پیش هیأت مدیره خانه موسیقی ارایه کرد. وی در سخنانش به انتخابات اخیر خانه موسیقی اشاره کرد و گفت: طبق اساسنامه، دوره مسوولیت هیأت مدیره های کانون های خانه همچنین هیأت مدیره اصلی سال ۹۹ به پایان رسیده بود و ما موظف به برگزاری انتخابات بودیم اما سال ۹۹ همزمان با شیوع ویروس کرونا شد و مجبور به تعویق انتخابات خانه موسیقی شدیم.

نوربخش ابراز امیدواری کرد که در دوره جدید کاری با حضور منتخبان، افق های جدیدی پیش روی خانه موسیقی روشن شود. وی از اعضای هیأت مدیره خواست گزینه های سِمت مدیرعاملی خانه موسیقی را بررسی و در مدت قانونی، مدیرعامل جدید را معرفی کنند.

انتخاب رییس هیأت مدیره خانه موسیقی

در ادامه جلسه هریک از اعضای هیأت مدیره در سخنانی در خصوص فعالیت های خانه موسیقی به اظهار نظر پرداخته و از تلاش های مدیرعامل با توجه به تنگناهای مالی بی سابقه دوره گذشته قدردانی کردند. اعضای هیأت مدیره همچنین با تاکید به رویکرد اجرایی جدید در دوره پیش رو اعلام کردند در موعد قانونی به بررسی همه گزینه های مدیرعاملی خانه موسیقی، برنامه ها و سوابق آنها می پردازند و به زودی مدیرعامل جدید خانه موسیقی معرفی خواهد شد.

در بخش دیگری از این جلسه با رای اعضای هیأت مدیره، داریوش پیرنیاکان به عنوان رییس و سخنگوی هیأت مدیره، حمیدرضا اردلان به عنوان نایب رییس هیأت مدیره و حمیدرضا عاطفی به عنوان دبیر هیأت مدیره انتخاب شدند.

انتخابات کانون های ۱۰ گانه خانه موسیقی از اوایل پاییز سال جاری آغاز شد و در هر کانون پنج عضو به عنوان اعضای هیأت مدیره توسط اعضای کانون ها انتخاب شدند. همچنین مجمع عمومی خانه موسیقی متشکل از ۵۰ نفر از منتخبان کانون ها روز ۲۳ آبان ماه در خانه هنرمندن برگزار شد و به ترتیب آرا داریوش پیرنیاکان، حمیدرضا عاطفی، حمیدرضا اردلان، هنگامه اخوان، محسن رجب پور، زید الله طلوعی و مسعود شعاری به عنوان اعضای هیأت مدیره و آذر هاشمی (بازرس) انتخاب شدند.

طبق ماده ۲۱ اساسنامه خانه موسیقی، اعضای هیأت مدیره از بین خود یا خارج از آن یک نفر را به عنوان مدیرعامل انتخاب می کنند و انتخاب مجدد مدیرعامل برای دوره های بعد بلامانع است.

رییس و سخنگوی هیأت مدیره خانه موسیقی انتخاب شدند.//