رسانه‌ها از جشنواره موسیقی فجر استقبال کردند

 

تعداد ۸۱ رسانه داخلی داخلی و خارجی با استقبال از سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر متقاضی پوشش خبری این رویداد شدند.

موسیقی نو: به نقل ایرنا از سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر، با پایان فراخوان دعوت از رسانه ها برای حضور در سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر، ۸۱ رسانه برای حضور و پوشش این دوره از جشنواره اعلام آمادگی کرده اند.

از این تعداد ۱۹ خبرگزاری، ۱۲ روزنامه، ۳۲ پایگاه خبری و تحلیلی، هشت شبکه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و ۱۰ شبکه خارجی درخواست حضور داده اند.

فعالیت مستمر رسانه‌ها و خبرنگاران در حوزه موسیقی از اولویت‌های ستاد سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر است و این ستاد پس از بررسی درخواست ها، اصحاب رسانه را برای حضور در جشنواره پذیرش خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، سی‌وهفتمین جشنواره موسیقی فجر هم‌زمان و در گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بهمن ماه ۱۴۰۰ به دبیری حسن ریاحی در بخش های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی برگزار می شود.

همچنین جایزه ترانه، جایزه موسیقی و رسانه و نشست های پژوهشی برنامه های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.

پیش از این، اردوان جعفریان، دبیر بخش بین‌الملل جشنواره موسیقی فجر در گفت و گو با ایرنا اعلام کرده بود در صورتی که امکان پذیرش مخاطب حضوری در سالن سی‌وهفتمین دوره این رویداد وجود نداشت،ضبط استودیویی برنامه‌های هنرمندان خارجی در تهران، از دیگر سیاست‌های پیش‌بینی شده این جشنواره است.