در جشنواره «زیر چتر لبخند»، رضا صادقی هم زرشک گرفت

 

 

۳۸۴ اثر به جشنواره «زیر چتر لبخند» رسیده است و مرحله دریافت آثار به پایان رسید.

به گزارش موسیقی نو به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، جشنواره طنز رادیو با عنوان «زیر چتر لبخند» که از ۲۵ آذردریافت آثار خود را آغاز کرده بود با دریافت ۳۸۴ اثر در بخش مردمی و حرفه ای این مرحله را پشت سر گذاشت.

حمیدرضا افتخاری مدیر شبکه رادیویی صبا در این باره گفت: از بین آثار دریافت شده ۱۲۳ اثر در بخش حرفه ای و ۲۶۱ اثر در بخش مردمی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

وی درباره نحوه داوری آثار افزود: انتخاب آثار از روز سوم بهمن آغاز می شود و درنهایت روز ۲۰ بهمن ماه آثار راه یافته به داوری نهایی در سایت شبکه معرفی خواهند شد، پس از این، مرحله داوری نهایی آثار آغاز می‌شود و نهم اسفند ماه اسامی نامزدهای دریافت جایزه اعلام خواهد شد.

جشنواره «زیر چتر لبخند» که به همت رادیو صبا برگزار می شود، برای کشف و شناسایی استعدادهای جوان در حوزه طنز و همچنین تقدیر و تشکر از برنامه سازان حوزه طنز برگزار شده است. این جشنواره روز نهم اسفند برگزیدگان خود را خواهد شناخت.

 

رضا صادقی در یک نظرسنجی مردمی در رادیو صبا «زرشک زرین» گرفت

این شبکه رادیویی روزهای جمعه در برنامه «ترین ها» به معرفی ترین ها در حوزه های مختلف فرهنگی اجتماعی و ورزشی هنری و… می پردازد.

روز جمعه اول بهمن با نظرسنجی از میان خوانندگان شامل مجید اخشابی، محمد اصفهانی، خشایار اعتمادی، بنیامین بهادری، امیر تاجیک، حمید حامی، مانی رهنما، بهنام صفوی، ناصر عبداللهی، حمید عسکری، علیرضا عصار، محمدرضا عیوضی، علی لهراسبی و نیما مسیحا، علیرضا عصار به عنوان محبوب ترین خواننده پاپ در دهه ۸۰ معرفی شد و در این رقابت ناصر عبداللهی و حمید حامی به ترتیب در در مقام دوم و سوم قرار گرفتند.

از بخش های ویژه و جالب این برنامه می‌توان به آیتم «زرشک زرین» اشاره کرد که توسط شهره احمدوند اجرا می شود، در این بخش هر برنامه با ارائه گزینه های مرتبط با موضوع برنامه شنوندگان در صفحه مجازی برنامه به ضعیف ترین ها رای می‌دهند.

روز جمعه از بین گزینه های زیر شنوندگان بیشترین رای را به گزینه یک دادند:

۱-رضا صادقی برای اجرای کنسرت بعد از ۲ سال در استانبول

۲-مسئولین وزارت ارشاد به علت انتخاب سلیقه ای در دیدار اخیر با خوانندگان

۳-علیرضا طلیسچی و ماکان بند برای هزینه بالای بلیت کنسرت

در این نظر سنجی «زرشک زرین» برنامه «ترین ها» توسط مردم به خاطر اجرای کنسرت بعد از دو سال در خارج از کشور به «رضا صادقی» داده شد.