درباره ما

 

به نام آفریدگار هنرآرا

 

پایگاه خبری تحلیلی « موسیقی نو»

(شماره مجوز: ۸۸۶۷۳)

صاحب امتیاز و مدیرمسئول: مائده غنیمی

سردبیر و سیاست گذار: میثم امیراصلانی

تحریریه: مصطفی زارع، حمیدرضا ولیان، محمدرضا ممتاز واحد، مهرناز بابایی

روابط عمومی و گزارش تصویری: مهرناز بابایی

طراح و مدیرفنی: (کان وب)

 

پایگاه خبری-تحلیلی «موسیقی نو» به طور رسمی کار خود را از ابتدای شهریور ۱۴۰۰ آغاز کرد. بهره گیری از تجربه و علم آگاهان حوزه موسیقی و استادان به نام -که برای جلوگیری از فراموشی نامی، از آوردن اسامی پرهیز می­ کنیم- سرلوحه حرکت در مسیر دشوار پیش ­رو بوده و در ادامه نیز خواهد بود.

اعضای تحریه پایگاه خبری-تحلیلی «موسیقی نو» و همه یاری دهندگان به این رسانه، دارای تحصیلات عالی در رشته-های فرهنگی و هنری بوده و تدریس در دانشگاه و فعالیت در رادیو و تلویزیون و رسانه های معتبر، در کارنامه آنها به چشم می خورد.

پایگاه خبری-تحلیلی «موسیقی نو» در تلاش است کمک هرچند خُردی در راستای بلندپایگی این هنر دیرینه داشته باشد. هنری که با اصواتی در دل طبیعت آغاز شد و امروزه یکی از پرتولیدترین، پرمخاطب ترین و پررونق ترین هنرها از هفت هنر شناخته شده در جهان است.

پایگاه خبری-تحلیلی «موسیقی نو» به هیچ نهاد، ارگان و سازمانی وابستگی ندارد و فعالیت آن مستقل اما در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران و دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

پایگاه خبری-تحلیلی «موسیقی نو» همواره اهتمام دارد مرجعی معتبر برای علاقه مندان و فعالین حوزه موسیقی باشد و در این راستا برای شعور و سلایق مخاطبان احترام قایل شده و تلاش می کند از درج مطالب سخیف و سطحی پرهیز کند.

هرگونه بهره برداری از مطالب و فایل های منتشره در پایگاه خبری-تحلیلی «موسیقی نو» با ذکر منبع و ایجاد پیوند بلامانع است؛ در غیر این صورت به محض مشاهده و گزارش تخلف، از طریق مراجع قانونی پیگرد به عمل خواهد آمد.

محتوای مطالب درج شده در پایگاه خبری-تحلیلی «موسیقی نو» الزاما به معنای دیدگاه این پایگاه نبوده و هرگونه مسئولیتی متوجه صاحب اثر است.

پایگاه خبری-تحلیلی «موسیقی نو» آمادگی کامل دارد تا در معرفی و شناخته شدن هنرمندان بی ­نام یا کمتر شناخته شده قدمی بردارد و آثار آن­ها را منتشر کند.

پایگاه خبری-تحلیلی «موسیقی نو» از نظرها و پیشنهادهای مخاطبان استقبال می­ کند و هرگونه انتقاد سازنده­ ای را برای اصلاح کار و ارتقاء سطح کیفی و کمی مورد نظر قرار خواهد داد.

می­ توانید در صورت داشتن هرگونه خبر، یادداشت، مقاله، گزارش و… که در راستای مطالب و سیاست­های پایگاه خبری-تحلیلی «موسیقی نو» باشد، برای ما ارسال کنید تا به نام خود شما منتشر شود.