خواننده جوان آمریکایی به ضرب گلوله کشته شد

خواننده جوان آمریکایی به ضرب گلوله کشته شد

 

یانگ دولف خواننده رپ ۳۶ ساله آمریکایی هنگام خرید کلوچه مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد.

به گزارش موسیقی نو به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یانگ دولف (Young Dolph)، ستاره رپ آمریکا و پسرعموی رپر مشهور آمریکا، جوس ورلد (Juice Wrld) در شهر خود، ممفیس آمریکا و در سن ۳۶ سالگی به ضرب گلوله به قتل رسید. نام واقعی این رپر آدوف رابرت تورنتون جونیور است. وی در حال خرید کلوچه بود که فردی از داخل خودرو و از پنجره آن به او شلیک کرد.

جیم استریکلند، شهردار ممفیس در توییتی نوشت: «قتل غم‌انگیز هنرمند رپ یانگ دولف در اثر تیراندازی به عنوان یادآوری دیگری از دردی است که جنایات خشونت‌آمیز با خود به همراه دارد. افکار و دعاهای من با خانواده و دوستان او است.»

دولف در اینستاگرام ۴.۴ میلیون دنبال‌کننده دارد. او اولین آلبوم استودیویی خود به نام «شاه ممفیس» (King of Memphis) را در سال ۲۰۱۶ منتشر کرد. این آلبوم در جدول ۲۰۰ آلبوم برتر بیلبورد، رتبه ۴۹ را به دست آورد. یانگ دولف آلبوم دیگر خود، «برده پولدار» (Rich Slave) را در آگوست ۲۰۲۰ منتشر کرد.

یانگ دولف خواننده جوان آمریکایی سبک رپ که در شیکاگو به دنیا آمد و توسط مادربزرگش در ممفیس بزرگ شد، به عنوان بزرگ‌ترین فرزند خانواده، با توجه به اعتیاد خانواده‌اش به کراک، خیلی زود مستقل شد.