حضور شالویی در جلسه شورای نظارت آموزشگاه‌های موسیقی

حضور شالویی در شورای نظارت موسیقی

 

در جلسه شورای نظارت بر آموزشگاه‌های موسیقی ۱۹ پرونده درخواست صدور مجوز بررسی شد که محمد شالویی به عنوان سرپرست معاونت هنری نیز حضور داشت.

به گزارش موسیقی نو به نقل از ایرنا، ۱۹ پرونده متقاضیان مجوز تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی در جلسه شورای نظارت بر آموزشگاه‌های آزاد موسیقی ۲۲و ۲۳ آبان ماه بررسی شد.

دفتر برنامه ریزی و آموزش‌های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی، با حضور مدیرکل دفتر آموزش و اعضای این شورا، در دو روز که لحظاتی قبل خاتمه یافت، به صورت حضوری و آنلاین برگزارشد.

محمود شالویی سرپرست معاونت امورهنری، در جلسه شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی روز یکشنبه ۲۳ آبان ماه، با حضور در جلسه با اعضا شورا گفتگو کرد.

در دو جلسه شورا در مجموع ۱۹ پرونده متقاضی دریافت مجوز آموزشگاه موسیقی توسط اعضای شورا بررسی شد که  از استان های اصفهان، قزوین،  ایلام، کرمانشاه، لرستان، آذربایجان شرقی، فارس،  خوزستان، گیلان، منطقه آزاد اروند، همدان، مازندران، به صورت آنلاین و حضوری در مصاحبه شرکت کردند.

این جلسات به منظور رسیدگی و نظارت بر عملکرد آموزشگاه‌های آزاد هنری، ایجاد هماهنگی‌های لازم در کار شوراهای رسیدگی و نظارت استان در سراسر کشور و رسیدگی به درخواست متقاضیان تاسیس آموزشگاه های  آزاد موسیقی، برگزار می شود.

شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی متشکل از حسن ریاحی، داود گنجه‌ای، کیاوش صاحب نسق، سیمون آیوازیان، محمد اله‌یاری‌فومنی سرپرست دفتر موسیقی، احمد صدری به عنوان نماینده فرهنگستان هنر  و علی اکبر صفی پور، مدیرکل دفتر آموزش است.