ثبت نام بخش غیر رقابتی جشنواره موسیقی فجر آغاز شد

فرایند ثبت نام در فراخوان بخش غیر رقابتی سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر از امروز (شنبه، اول آبان) آغاز شد.

 

به گزارش موسیقی نو به نقل از انجمن موسیقی ایران، ثبت نام بخش غیر رقابتی سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر که پیش از این، فراخوان آن بر اساس آیین نامه جشنواره با هدف شناسایی، ظرفیت سازی و حمایت از فعالیت های خلاقانه هنرمندان و گروه های موسیقی سراسر کشور با اولویت معیارهای هنری در هر شاخه از موسیقی تهیه و منتشر شده بود، از امروز آغاز شد.

گروه‌ها و هنرمندان فعال در عرصه اجرای صحنه ای از امروز اول آبان تا اول دی امسال فرصت دارند بر اساس شرایط جشنواره در سایت ثبت نام کرده یا به صورت حضوری آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به آدرس تهران، خیابان انقلاب، خیابان خارک،کوچه هانری کربن، پلاک ۱۸ طبقه سوم ارایه کنند.

هیأت انتخاب آثار و گروه های جشنواره با انتشار این فراخوان از گروه‌ها و هنرمندان فعال موسیقی در عرصه اجرای صحنه‌ای دعوت کرد در صورت تمایل با مطالعه دقیق فراخوان، ارسال آثار و مدارک خود در برگزاری این رویداد هنری مشارکت کنند.

سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر هم زمان و در گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از تاریخ ۲۴ تا ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ به دبیری حسن ریاحی در بخش های رقابتی (جایزه باربد) و غیر رقابتی برگزار می شود. جایزه ترانه، جایزه موسیقی، رسانه و نشست های پژوهشی برنامه های دیگر این دوره از جشنواره اعلام شده است.