تک آهنگ «پاییز سال بعد» به خوانندگی ایمان حجت منتشر شد

تک آهنگ «پاییز سال بعد» به خوانندگی ایمان حجت منتشر شد

 

ایمان حجت از خوانندگان و آهنگسازان موسیقی پاپ تازه ترین تک آهنگ خود به نام «پاییز سال بعد» را با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر کرد.

به گزارش موسیقی نو به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، تک آهنگ «پاییز سال بعد» اثر جدید ایمان حجت به صورت صوتی و تصویری منتشر شد. این تک آهنگ هم اکنون در سامانه های دانلود آثار موسیقایی پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.

ایمان حجت آهنگساز و خواننده درباره اثر جدید خود گفت: اثر جدیدم با عنوان «پاییز سال بعد» منتشر و در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است که این اثر موسیقایی به همراه یک ویدیو کلیپ منتشر شده و تمامی مجوزهای لازم گرفته شده است. همچنین چند اثر جدید دیگر دارم که به زودی اطلاعات دقیق آن انعکاس می یابد.

وی در ادامه بیان کرد: سالومه قربانی شعر این اثر را برای من فرستاد و زمانی که شعر را خواندم ایده این اثر در ذهنم شکل گرفت. این اثر یک کار کاملا احساسی است و از نظر تنظیم با آثاری که امروزه می شنویم کاملا متفاوت است که امیدوارم مورد توجه مخاطبان قرار گیرد.

این خواننده در پایان گفت: در کلیپ تصویری حس و حال فصل پاییز کاملا به مخاطب منتقل می شود که تصویر برداری و ادیت این ویدیو توسط مجموعه «آونگ ویدیو» انجام شده است. همچنین در این ویدیو با علی قهرمانی کارگردان و مرتضی قهرمانی تصویر بردار همکاری کرده ام.