«تهمورس پورناظری» اجرای کنسرتِ «باز آمدم» را به زمان دیگری موکول کرد

به گزارش موسیقی نو «تهمورس پورناظری» کنسرتِ «باز آمدم» را لغو کرد و گفت زمانی به صحنه باز می‌‌گردد که همه‌ی گروه روی آن باشند؛ این آهنگ‌سازِ برجسته به دلیلِ عدم تایید حضور تعدادی از هنرمندان که ماه‌ها برای این کنسرت تمرین کرده بودند؛ از این اجرا سر باز زد.

تهمورس البته تاکید کرده بیش از پیش برای اجرای این اثر پیگیری خواهد کرد که پیمانش با مخاطبان جز این نخواهد بود.

او در توضیحِ دلیل این تصمیمِ خود آورده است: «در نهایت تاسف مجبور شدم که کنسرت‌های باز آمدم در کاخ سعدآباد رو کنسل کنیم که بزودی برای شما نازنینان شرح آن را خواهم گفت؛ اما حمایت و وجود پر ارزش شما تنها دلگرمی و شوق من و گروه‌مان بوده و هست که بیش از پیش تلاش‌هایم را برای اجرای کنسرت بازآمدم با همه‌ی هنرمندان گروه آری همه‌ی هنرمندان گروه، بر روی صحنه در زمان و مکان دیگری را پیگیری کنم. و پیمانم با شما که جز این نخواهد بود. آری شرمنده تک‌تک شما هستم که با عشق و مهرتان برای آمدن و شنیدن موسیقی ایرانی زمان و انرژی گذاشتید و چنین سرخورده شدید.»

کنسرت «باز آمدم» قرار بود به همراه سحر محمدی بروجردی در بخش آوازی روی صحنه رود و نوازندگان برجسته‌ای چون بردیا کیارس، علی جعفری‌پویان و تینا جامه‌گرمی عضو آن بودند. آثار باکلام  این کنسرت روی اشعاری از مولانا، شفیعی کدکنی و پوریا سوری ساخته شده‌‌اند.