تمدید مهلت ارسال آثار به مرحله نهایی جشنواره موسیقی جوان تا ۳۰ آبان

 

مهلت ارسال آثار به مرحله نهایی پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان با توجه به درخواست‌های راه‌یافتگان به مرحله نهایی تا ۳۰ آبان‌ماه تمدید شد.

به گزارش موسیقی نو به نقل از پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، این جشنواره به دبیری هومان اسعدی و مشارکت گسترده استادان موسیقی کشور به صورت مجازی و در چهار بخش موسیقی دستگاهی ایران، موسیقی کلاسیک، موسیقی نواحی ایران و آهنگسازی برگزار می‌شود. در داوری مرحله اول این دوره از جشنواره هزار و ۱۲۰ نوازنده و خواننده به مرحله نهایی راه یافتند که بنا بر تقاضای آنها، مهلت ارسال آثار به مرحله نهایی تا ۳۰ آبان ماه جاری تمدید شد.

راه یافتگان به مرحله نهایی باید آثار خود را بر اساس رپرتوار تعیین شده تا تاریخ اعلام شده در سامانه بامک بارگذاری کنند.

این مهلت تمدید نمی شود و پس از بررسی و ارزیابی آثار ارسالی توسط هیأت‌های داوری، اسامی منتخبان در اختتامیه جشنواره اعلام خواهد شد.

اسامی برگزیدگان بخش‌های موسیقی نواحی، آهنگسازی و آفرینش در تکنوازی بواسطه تک‌مرحله‌ای بودن این بخش‌ها، همانند بخش موسیقی دستگاهی و کلاسیک در اختتامیه پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان اعلام می‌شود.

با توجه به شیوع بیماری کرونا، پانزدهمین دوره جشنواره ملی موسیقی جوان همانند سال گذشته، به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش موسیقی نو، پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، پاییز امسال با حمایت دفتر موسیقی و معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،توسط انجمن موسیقی ایران و با همکاری بنیاد رودکی برگزار می‌شود.

 

تمدید مهلت ارسال آثار به مرحله نهایی جشنواره موسیقی جوان تا ۳۰ آبان/.