امضاء تفاهم‌نامه میان خانه موسیقی ایران و کانی کالج کانادا

 

خانه موسیقی و کانی کالج، یکی از کالج‌های معتبر کانادایی تفاهم‌نامه همکاری در رابطه با دریافت سرتیفیکیت (گواهی‌نامه) موسیقی امضا کردند.

به گزارش موسیقی نو به نقل از ایرنا از روابط عمومی خانه موسیقی، تفاهم‌نامه همکاری میان «خانه موسیقی ایران» و «کانی کالج کانادا» به امضا رسید که طبق این تفاهم‌نامه از این ‌پس هنرمندان عرصه موسیقی در رشته تخصصی خود می‌توانند با تقاضا از خانه موسیقی گواهی‌نامه کانی کالج را دریافت کنند و از مزایای این گواهی‌نامه بین‌المللی بهره‌مند شوند.

نوازندگان و خوانندگان موسیقی کلاسیک و ایرانی که به ‌صورت تجربی یا دانشگاهی موسیقی را آموخته‌اند، می‌توانند درخواست خود را مبنی بر صدور این گواهی‌نامه به خانه موسیقی ارائه دهند.

این درخواست توسط استادان پیشکسوت و شناخته ‌شده موسیقی ایران بررسی خواهد شد و در صورت قبول شدن از این مرحله، علاقه‌مندان مدرک خود را دریافت خواهند کرد.

دارنده مدرک کانی کالج کانادا از مزایایی به شرح زیر برخوردار می‌شود:

این مدرک در مراکز علمی و هنری جهان قابل ترجمه و تأیید است. کانی کالج کانادا زیر نظر وزارت علوم کانادا است.

با مدرک کانی کالج در آموزشگاه‌ها و دانشگاه‌های طرف قرارداد در ایران می‌توان مشغول به فعالیت و تدریس شد.

شخص دارنده مدرک در صورت مهاجرت به کانادا می‌تواند در ساختمان اصلی کانی کالج مشغول به تدریس شود. نام و مشخصات دارنده مدرک در سایت کانی کالج کانادا و ایران به‌ عنوان مدرس کالج معرفی خواهد شد.

در صورت تدریس به مدت پنج سال پس از دریافت مدرک، شخص دارنده مدرک، گواهی استادی دریافت خواهد کرد.

دارنده مدرک پس از گذشت یک سال از صدور مدرک، می‌تواند از کانی کالج کانادا، دعوت‌نامه کاری یا تحصیلی درخواست کند. این مدرک درروند ویزا بی‌تأثیر نیست و ادامه روند را راحت‌تر می‌کند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه دریافت این مدرک به سایت خانه موسیقی مراجعه کنند.

کانی کالج از کالج‌های معتبر کانادا و دارای تمامی مجوزهای رسمی از استان بریتیش کلمبیا است. این کالج زیر نظر وزارت علوم کانادا در حال فعالیت و پرورش متخصصان در رشته‌های مختلف است و برنامه‌های آموزشی حرفه‌ای، هنری، زبان و کسب‌ و کار را برای مدیران، کارمندان و دانشجویان در سراسر جهان ارائه می‌دهد.