ترانه «محمد نوری» ماندگارترین آهنگ با محوریت ایران شد

 

شبکه رادیویی صبا در برنامه «ترین‌ها» ترانه ملی میهنی به خوانندگی مرحوم محمد نوری را به‌عنوان ماندگارترین آهنگ‌ ها با محوریت «ایران» معرفی کرد.

به گزارش موسیقی نو به نقل از خبرگزاری مهر از روابط عمومی رادیو صبا، شبکه رادیویی صبا در برنامه «ترین ها» ترانه میلی میهنی «ایران – ایران» به خوانندگی مرحوم محمد نوری را به عنوان ماندگارترین آهنگ‌ها با محوریت ایران معرفی کرد. این برنامه با شعار ما بهترین‌ها را انتخاب می‌کنیم در پایان هر هفته با هدف معرفی بهترین‌ها را در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، سینمایی از رادیو صبا پخش می‌شود.

این برنامه روز جمعه ۲۲ بهمن در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به معرفی ماندگارترین آهنگ‌ها با محوریت ایران پرداخت.

ترانه‌های «ایران» با صدای مجید اخشابی، ایران ایران با صدای محمد نوری، ایران جوان با صدای شهرام ناظری، ایران من با صدای همایون شجریان، ایران وطن من با صدای روزبه نعمت الهی، خلیج ایرانی با صدای محسن چاوشی و سینا حجازی، تیتراژ سریال معمای شاه با صدای سالار عقیلی، وطن با صدای علیرضا عصار و وطنم ایران با صدای محمد معتمدی» در فهرست ماندگارترین ترانه‌ها با محوریت ایران قرار گرفتند.

طبق نتیجه نظرسنجی مردمی در فضای مجازی و پیامک‌های ارسالی مخاطبان، در این رقابت ترانه «ایران ایران» به خوانندگی زنده یاد محمد نوری به عنوان ماندگارترین ترانه با محوریت ایران معرفی شد.

در این نظرسنجی به ترتیب ترانه‌های «ایران من» به خوانندگی همایون شجریان ایران ترانه ایران جوان به خوانندگی شهرام ناظری» در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

برنامه «ترین‌ها» روزهای جمعه ساعت ۱۸:۳۰ به تهیه کنندگی نازنین حاج سیف‌اله و اجرای مهبد قناعت پیشه و نویسندگی فرزانه عرفانی تبار و صدابرداری رضا سلیمانی به مدت ۹۰ دقیقه تقدیم شنوندگان می‌شود.