تازه های بازار موسیقی؛ «گلوله خوردن» روزبه بمانی و اثری از ماکان بند

بازار موسیقی در هفته‌ای که گذشت با چند خبر خوش برای طرفداران برخی از خوانندگان همراه بود؛ در این هفته آلبوم «نرماندی» ایوان‌بَند و قطعه «گلوله خوردن» روزبه بمانی پیش روی علاقه مندان قرار گرفت.

 

به گزارش موسیقی نو ایرنا، بازار موسیقی در هفته ای که گذشت با خبرهای تازه ای همراه شد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می شود.

 

نرماندی؛ آلبوم جدید ایوان بند

ایوان بند بعد از مدت‌ها اطلاع رسانی از اینکه قرار است آلبوم جدید خود را منتشر کند، در حساب کاربری اینستاگرامی از انتشار آلبوم نرماندی خبر داد. نرماندی داستانی رمانتیک را در خلال جنگ جهانی دوم به تصویر می کشد.

 

 

گلوله خوردن بمانی منتشر شد

روزبه بمانی در هفته‌ای که گذشت از طریق حساب کاربری اینستاگرام خود از انتشار قطعه گلوله خوردن خبر داد و در این باره نوشت: در این ماه‌های داغ و درد، حرفی نداشتم برای همدردی جز سکوت. به بهانه‌ سوالی که سال ها در من بی جواب مانده بود، گلوله خوردن، بغضی بود که در این روزگار بد شکست و ترانه شد.

این قطعه در سایر پلتفرم‌های مجازی قابل دریافت است. ترانه این قطعه را هم روزبه بمانی سروده است.

 

انتشار تازه ترین آلبوم ارسلان کامکار

در هفته ای که گذشت ارسلان کامکار از انتشار تازه ترین آلبوم خود با عنوان نوستالجیا خبر داد. وی درباره این آلبوم نوشته است: اسم این آلبوم را نوستالجیا گذاشتم. هرچند این کلمه معادل دقیقی در زبان فارسی ندارد. ما برای غم غربت، افسوس گذشته، دلتنگی و مانند آنها کلمات مختلف به کار می‌بریم. کلمه واحدی که دربرگیرنده تمام معانی باشد نداریم. نام نوستالجیا را انتخاب کردم چون این اثر برای خودم یادآور خاطرات گذاشته است. نوستالجیا یک سمفونی است که در آن هر موومان اسم، مضمون و مفهوم خودش را دارد.

 

برگزاری کنسرت پرسه در خمسه

بعد از ظهر جمعه ۳۰ مهرماه، کنسرت پرسه در خمسه به سرپرستی هادی منتظری با حضور جمعی از هنرمندان و مسوولان در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می رود در این برنامه، گروه موسیقی پرسه در خمسه با هدف بزرگداشت فخر شعر و پدر داستان سرایی فارسی حکیم نظامی گنجوی به اجرای قطعاتی از ساخته های هادی منتظری می پردازد.

هادی منتظری (نوازنده کمانچه، تک‌نواز و سرپرست گروه)، حسام الدین سراج (خواننده)، حمید قنبری (نوازنده تنبک)، علیرضا دریایی (نوازنده کمانچه)، جمشید صفرزاده (نوازنده سنتور)، امین دادوری (نوازنده دف)، مجید مولانیا (نوازنده تار) گروه اجرایی این برنامه را تشکیل می دهند.

 

آهای عشق به بازار موسیقی آمد

تک آهنگ آهای عشق به خوانندگی کاوه زمانی و خشایار لزومی در ژانر موسیقی پاپ در حالی منتشر شد که قرار است موزیک ویدیو این اثر به‌صورت فیلم کوتاه موزیکال با حضور نیلوفر پارسا، بازیگر سینما و تلویزیون نیز در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد.

 

 

آهای عشق با ترانه، موسیقی و تنظیم خشایار لزومی و نوازندگی گیتار مجتبی تقی پور در دسترس شنوندگان قرار گرفت.

تازه های بازار موسیقی./