«بهت قول میدم» محسن یگانه به مرز ۲۱۰میلیون بازدید در یوتوب نزدیک شد

به گزارش موسیقی نو محسن یگانه از مهرماه امسال (۱۴۰۲) اجراهایش را در تهران آغاز کرد و تا روزهای پایانی اسفند ادامه داشت. او ۶ ماه دوم امسال را بسیار پرکار و پراجرا پشت‌سر گذاشت، هم‌اکنون هم در حال برگزاری اجراهایی در شهرهای دیگر است. در همین حال که محسن یگانه مشغول کنسرت‌هایش هست، موزیک ویدیوی معروفش در یوتوب به مرز ۲۱۰ میلیون بازدید نزدیک می‌شود.

هفت نفر روی صحنه، کنار هم، روی یک خط، روی صندلی نشسته‌اند، پنج نفر گیتار به‌دست و دو نفر هم نوازنده پرکاشن هستند، خواننده در وسط و گیتار به‌دست نشسته است، مضراب‌های اصلی را خودش می‌نوازد، خیلی زود تماشاگران متوجه ماجرا می‌شوند که قرار است کدام آهنگ را بشنوند، صدای شادی و سوت و دست‌زدن‌شان بلند می‌شود.

محسن یگانه می‌خواند: خودت می‌خوای بری خاطره شی اما دلت می‌سوزه…

هشت سال (۱۳۹۴) از ضبط آن ویدیو در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی می‌گذرد و این ویدیو اکنون به مرز ۲۱۰ میلیون بازدید در یوتوب نزدیک می‌شود.

ساختار این ویدیو و فُرم نشستن نوازندگان روی صحنه در یک کنسرت زنده، شاید برگرفته از اجرای آهنگ «هتل کالیفرنیا» از گروه ایگلز بوده است. هتل کالیفرنیا یکی از پانصد ترانه برتر تمام اعصار از نگاه مجله رولینگ استونز شناخته شده است، گویا این ترانه هنوز هم در ایالات متحده آمریکا هر یازده دقیقه یک بار پخش می‌شود.

در تعریف «بهت قول میدم» باید گفت؛ آهنگی با شعری ساده، ملودی ساده، آهنگسازی ساده و البته روان؛ که احساسات مخاطب را بدجوری قلقلک می‌دهد. تقریباً هر کسی این آهنگ را شنیده، ارتباط خوبی با آن گرفته است. ملودی روان این آهنگ باعث می‌شود برای همیشه در ذهن مخاطب باقی بماند.

اجرای زنده و بی‌نقص «بهت قول میدم» در ویدیوی معروفش، به همگان ثابت کرد که محسن یگانه چقدر در اجرای زنده توانمند است. نوازندگی گیتار هم او را بیشتر از یک خواننده میان مخاطبان محبوب می‌کند.

منبع :خبرگزاری تسنیم