بررسی ۱۲درخواست در جلسه شورای نظارت بر آموزشگاه‌های موسیقی

 جلسه شورای نظارت بر آموزشگاه‌های آزاد موسیقی به صورت حضوری و آنلاین با بررسی ۱۲ درخواست برگزار شد.

به گزارش موسیقی نو  از روابط عمومی دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری معاونت امورهنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، صد و هفتاد و ششمین جلسه شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی، با حضور مدیرکل دفتر آموزش و اعضای این شورا روز یکشنبه ۲۱ شهریور ماه برگزار شد.

در این جلسه ۱۲ پرونده از درخواست های تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی توسط اعضای شورا مورد بررسی قرار گرفت. پرونده ۹ نفر از متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی از استان های آذربایجان غربی، کرمانشاه و مازندران (هر استان دو نفر) و بوشهر، سمنان و هرمزگان (هر استان یک نفر) به صورت آنلاین بررسی شد و همچنین سه نفر از متقاضیان از استان های تهران و البرز به صورت حضوری در مصاحبه شرکت کردند و پرونده آنها در شورا بررسی شد.

این جلسات به منظور رسیدگی و نظارت بر عملکرد آموزشگاه‌های آزاد هنری، ایجاد هماهنگی‌های لازم در کار شوراهای رسیدگی و نظارت استان در سراسر کشور و رسیدگی به درخواست متقاضیان تاسیس آموزشگاه های آزاد موسیقی، با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود.

حسن ریاحی، داود گنجه‌ای، کیاوش صاحب نسق، سیمون آیوازیان، محمد اله‌ یاری فومنی مدیرکل دفتر موسیقی، احمد صدری به عنوان نماینده فرهنگستان هنر و علی اکبر صفی پور مدیرکل دفتر آموزش اعضای شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی هستند.