بابک زرین: به تنها بازیگری که توصیه می‌کنم بخواند حامد بهداد است

 

بابک زرین آهنگساز با اشاره به موضوع خوانندگی برخی بازیگران، حامد بهداد را تنها بازیگری عنوان کرد که به او برای ادامه خوانندگی توصیه می‌کند.

موسیقی نو: به نقل از خبرگزاری مهر از روابط عمومی رادیو صبا، برنامه موسیقی محور «صباهنگ» روز سه شنبه ۲۱ دی ماه میزبان «بابک زرین» موسیقی دان، آهنگساز و تنظیم کننده موسیقی سینما و تلویزیون شد و با وی درباره موسیقی گفتگو کرد.

زرین درباره کارهایش گفت: از این موارد می‌تواند به تیتراژ سریال «افرا» اشاره کنم که حدود یک سال بود این کار را آماده کرده بودند ولی زمانی که سریال «افرا» را دیدم متوجه شدم این اثر با محتوای این سریال کاملاً هماهنگ است، گویا برای این سریال ساخته شده است به طوری که من بارها با سکانس‌های های آن احساساتی شده‌ام و اشک ریختم.

بابک زرین در این برنامه درباره خوانندگی بازیگران صحبت کرد و اشاره‌ای هم به آلبوم محمدرضا فروتن که با آهنگسازی وی تنظیم شده بود داشت.

وی افزود: من به تنها بازیگری که توصیه می‌کنم بخواند حامد بهداد است. با توجه به ظرفیتی که از وی سراغ دارم و ترانه‌هایی که خوانده است احساس می‌کنم در خوانندگی نیز موفق است.

زرین درباره استقبال مردم از آلبوم موسیقی بازیگران توضیح داد: یک ترانه و اثر هنری باید مورد پسند مخاطب قرار بگیرد برخی از هنرمندان دغدغه اولشان بازیگری است و گروهی دیگر خوانندگی و این روی خروجی کار آنها تاثیر گذار است.