اعلام جزییات تازه ترین نشست ماهانه هنرمندان موسیقی

به گزارش موسیقی نو به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، نشست ماهانه هنرمندان موسیقی شنبه ۱۲ اسفند ماه ساعت ۱۸ با ۱۰ اجرای متنوع (دستگاهی ایرانی، کلاسیک و تلفیقی) با حضور چهره‌های موسیقی در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

«ساز و آواز همایون عمویی(کمانچه) و ایلیا صادقیان (آواز و تنبک)»، «گروه کلاسیک به سرپرستی امیررضا اوجاقی (نوازنده پیانو و آهنگساز قطعات)»، «ساز و آواز حمید آقایی (تار)، امیر آقایی (تنبک) و امیر حق‌دوست (آواز)»، «گروه پروا به آهنگسازی و سرپرستی محمدرضا عزیزی»، «گروه کوبه‌ای‌نوازان ماهور تحت نظارت بابک بنی‌حسینی»، «گروه ناروش به سرپرستی و آهنگسازی سعید ابراهیمی»، «گروه نوای هاتف به سرپرستی و آهنگسازی منوچهر سهیلی»، «گروه استاد داوود فیاضی»، «گروه ضرب‌آهنگ رسا به سرپرستی اردشیر بزرگ‌نیا» و «ساز و آواز به سرپرستی حسین دهاقین» ۱۰ اجرای موسیقی این نشست خواهد بود.

نشست ماهانه موسیقی با اهدافی چون ایجاد امکان اجرای صحنه‌ای برای جوانان، اجرای موسیقی تجربی، معرفی گروه‌های موسیقی و جوانان بااستعداد در زمینه نوازندگی و آواز، به صورت تک‌نوازی و گروه‌نوازی در ژانرهای مختلف با حضور اهالی و علاقه‌مندان موسیقی در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود. این نشست‌ها از سال ۱۳۹۱ به صورت ماهانه و مستمر در فرهنگسرای ارسباران برگزار شده است. همچنین معرفی کتاب‌ها و آلبوم‌های تازه منتشر شده و توجه به رویدادهای پراهمیت موسیقی از دیگر برنامه‌های این نشست‌ها است.

علاقه‌مندان برای حضور در این نشست که شرکت در آن برای عموم آزاد و رایگان است، می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه کنند.