اختلاف نظر تهیه کنندگان کنسرت موسیقی و سالن دارها رفع می‌شود

اختلاف‌نظر تهیه‌کنندگان کنسرت‌ موسیقی و سالن‌دارها رفع می‌شود

 

سرپرست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت که اختلاف نظرهای سالن دارها و تهیه کنندگان کنسرت های موسیقی رفع و اجراهای زنده موسیقی از آذر به طور حتم برگزار می‌شود.

به گزارش موسیقی نو به نقل از ایرنا، برگزاری کنسرت های موسیقی با اعلام مسئولان نهادهای خصوصی و دولتی بار دیگر از آذرماه کلید می خورد. اما برای این رویداد هنری پرمخاطب، زمینه‌هایی باید فراهم می‌شد. برخی تهیه کنندگان و برگزارکنندگان کنسرت های موسیقی جلساتی بین برگزارکنندگان کنسرت ها و سالن دارها به منظور فراهم کردن زیرساخت های کنسرت ها برگزار و پیشنهادهای تهیه کنندگان در اختیار سالن دارها قرار داده شده است.

محمود شالویی، سرپرست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره برخی اختلاف نظرها میان سالن دارها و تهیه کنندگان کنسرت ها، تاکید کرد: نقطه نظر سالن دارها و تهیه کنندگان کنسرت ها به زودی با ارائه راهکارها تأمین می شود.

وی با بیان اینکه هیچ نگرانی برای برگزار نشدن کنسرت ها وجود ندارد، خاطرنشان کرد: تبادل نظر میان برگزارکنندگان کنسرت های موسیقی در حال انجام است و اجراهای زنده موسیقی به طور حتم در آذرماه برگزار می شود.

شالویی اظهار داشت: شرایط باید برای حضور علاقه مندان به کنسرت ها در سالن ها فراهم شود.

سرپرست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ در ادامه این گفت و گو اعلام کرد که هنوز قیمتی برای بلیت‌های کنسرت تعیین نشده است.

به گزارش موسیقی نو، بر اساس اعلام پیشین مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه موسیقی، کنسرت ها بعد از ۲۰ ماه وقفه از آذرماه در سالن هایی که آمادگی دارند، آغاز می شود.

اختلاف نظر تهیه کنندگان کنسرت موسیقی و سالن دارها رفع می‌شود.//