«آهای عشق» از کاوه و خشایار منتشر شد

تک آهنگ «آهای عشق» به خوانندگی کاوه و خشایار در ژانر موسیقی پاپ در حالی منتشر شد که قرار است موزیک ویدیو این اثر به صورت فیلم کوتاه موزیکال با حضور نیلوفر پارسا بازیگر سینما و تلویزیون نیز در دسترس علاقه مندان قرار بگیرد.

 

به گزارش موسیقی نو به نقل از ایلنا، «آهای عشق» عنوان تازه ترین تک آهنگ کاوه و خشایار از خوانندگان موسیقی پاپ کشور است که با ترانه، موسیقی و تنظیم خشایار لزومی و نوازندگی گیتار مجتبی تقی پور در دسترس شنوندگان قرار گرفت.

خشایار لزومی با اعلام ساخت فیلم کوتاه موزیکال برای قطعه «آهای عشق» توضیح داد: به طور معمول خوانندگان برای قطعاتشان اقدام به تولید موزیک ویدیو با توجه به مدت‌زمان آهنگ می‌کنند اما برای قطعات ما، فیلم نامه‌ای با دیالوگ برای بازیگران نگارش می‌شود و هر موسیقی دارای یک خط داستانی کوتاه است که موسیقی ما بخشی از آن خواهد بود.

این خواننده و موزیسین در ادامه با اشاره به حضور در جشنواره های مختلف، بیان کرد: فیلم‌های کوتاهی که برای هر یک از قطعات ما ساخته می‌شود معمولاً مدت‌زمانی طولانی تر از زمان قطعه است و در جشنواره‌های گوناگون شرکت و نمایش داده می‌شود. تولید فیلم کوتاه قطعه «آهای عشق» نیز با حضور نیلوفر پارسا بازیگر سینما و تلویزیون و کارگردانی بهار ایروانی به پایان رسیده است و به زودی رونمایی و منتشر می‌شود.

نیلوفر پارسا که با بازی در سریال «آوای باران» به شهرت رسیده بود و به تازگی برای سریال تلویزیونی «بی نشان» به کارگردانی راما قویدل مقابل دوربین رفته، برای نخستین بار در موزیک ویدیوی خوانندگان ایرانی که به صورت فیلم کوتاه موزیکال ساخته شده، ایفای نقش کرده است.

در ادامه می‌توانید قطعه «آهای عشق» به خوانندگی کاوه و خشایار و تهیه‌کنندگی «ریتم آهنگ» را با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بشنوید و در صورت تمایل دانلود کنید.