آلبوم یک خواننده موسیقی ایرانی منتشر شد

 آلبوم یک خواننده موسیقی ایرانی منتشر شد

میلاد مهرآوا، خواننده موسیقی ایرانی که سابقه همکاری با ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر سمفونیک صدا و سیما را داشته است، آلبوم «کنار من بمان» را منتشر کرد.

به گزارش موسیقی نو به نقل از روابط عمومی این اثر، مراسم رونمایی از اولین آلبوم میلاد مهرآوا خواننده موسیقی ایرانی ۲۸ آبان‌ماه با حضور چهره‌های موسیقی و سینمایی در پردیس سینمایی ملت رونمایی شد.

در ابتدای این مراسم میلاد مهرآوا، درباره چگونگی شکل گیری این آلبوم گفت: از کودکی با صدای سه‌تار برادرم به دنیای موسیقی علاقمند شدم. درواقع اولین جرقه‌های حضورم در موسیقی با صدای ساز ایشان زده شد و بعدها با تشویق‌ها و حمایت‌هایش توانستم بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه به صورت حرفه‌ای در زمینه خوانندگی و نوازندگی فعالیت کنم.

وی ادامه داد: در سال‌هایی که با ارکستر سمفونیک صداوسیما و ارکستر سمفونیک تهران همکاری داشتم، قطعات بسیاری برای خوانندگان مختلف در ژانرهای موسیقی کلاسیک و ایرانی ساخته و تنظیم کردم. از سال ۱۳۹۶ شروع به ساخت قطعاتی با صدای خودم کردم که از همان سال تا کنون بیش از ۱۶ قطعه منتشر کردم که آلبوم موسیقی«کنار من بمان» شامل قطعاتی جدید به همراه چند قطعه قدیمی با فضایی کاملا متفاوت است. این آلبوم قرار بوده سال گذشته منتشر شود که به دلیل شیوع کرونا به امسال موکول شد.

 

 آلبوم یک خواننده موسیقی ایرانی منتشر شد

 

این خواننده درباره قطعه «کنار من بمان» نیز گفت: یک شب به صورت اتفاقی ملودی این کار را ساختم و تا صبح ترانه‌اش را بر اساس ملودی نوشتم و در مدت زمان یک هفته‌ای با پیانوی رضا تاجبخش، ویلنسل آتنا اشتیاقی و ویلن علیرضا دریایی کار را ضبط کردیم و با توجه به استقبالی که از این کار صورت گرفت، تصمیم به نامگذاری آلبوم با عنوان «کنار من بمان» گرفتم.

مهرآوا در ادامه با اشاره به دیگر فعالیت‌های موسیقایی خود گفت: از هم اکنون در حال برنامه ریزی برای کنسرت اسفند ماه هستم که بتوانم قطعات این آلبوم و سایر قطعاتم را برای مخاطبانم اجرا کنیم.

آلبوم موسیقی «کنار من بمان» شامل ۱۲ قطعه به نام‌های «کنار من بمان» با شعر، آهنگسازی و تنظیم میلاد مهرآوا و میکس و مسترینگ مسرور شیدایی، «باران» با شعری از پاشا، آهنگسازی میلاد مهرآوا ،تنظیم و میکس و مسترینگ احمد میرمعصومی، «کوک» با شعری از نسرین قاآنی، آهنگسازی پیمان عدالت و ایمان یمینی و تنظیم و میکس و مسترینگ حمید اکبرزاده، «کجایی» با شعر عطار نیشابوری و آهنگسازی و تنظیم میلاد مهرآوا و میکس و مسترینگ مسرور شیدایی، «دلداده» با شعری از سعدی و آهنگسازی و تنظیم میلاد مهرآوا و میکس و مسترینگ مسرور شیدایی، «بی قرار» با شعر و آهنگسازی و تنظیم میلاد مهرآوا و میکس و مسترینگ مسرور شیدایی، «زیبای بی تکرار» با شعری از میلاد مهرآوا و آهنگسازی و تنظیم و میکس و مسترینگ علی دینه، «عاشقی» با شعری از صارم صبا، آهنگسازی هومن شعبانی و تنظیم حمید اکبرزاده و میکس و مسترینگ محمد فلاحی، «نگاه» با شعری از پاشا و آهنگسازی و تنظیم میلاد مهرآوا و میکس و مسترینگ علی دینه، «تصویر تو» با شعری از مهدی مختارزاده، آهنگسازی و تنظیم محمدرضا قاضی و میکس و مسترینگ مسرور شیدایی، «برگرد» با شعری از محدثه عراقی و آهنگسازی و تنظیم میلاد مهرآوا و میکس و مسترینگ مسرور شیدایی و ریمیکس «کنار من بمان» با شعر و آهنگسازی میلاد مهرآوا و تنظیم و میکس و مسترینگ علی دینه است.

 

همچنین در ساخت این آلبوم نوازندگانی چون احمد میرمعصومی رضا تاجبخش و میلاد مهرآوا: پیانو، احسان نی زن و علیرضا دریایی: ویلن، داوود منادی و آتنا اشتیاقی: ویلنسل، عظیم روحانی:گیتار، بابک ریاحی پور: گیتار باس، سحر میرهاشمی: کاخن و محمود نوذری: سنتور؛ حضور داشته‌اند.

 

 آلبوم یک خواننده موسیقی ایرانی منتشر شد