آلبوم «پیمان» منتشر شد/ شنیدن قطعات گوش آشنا و عاشقانه

آلبوم «پیمان» منتشر شد

 

آلبوم «پیمان» به هنرمندی پیمان جوانمرد در قابل یک اثر موسیقایی بی کلام در حوزه تک نوازی پیانو به تازگی در دسترس مخاطبان قرار گرفته و منتشر شده است.

به گزارش موسیقی نو به نقل از خبرگزاری مهر، «پیمان» عنوان یکی از تازه‌ ترین آثار منتشر شده در بازار موسیقی است که با هنرمندی پیمان جوانمرد پیش روی شنوندگان قرار گرفت. در این اثر آثار آهنگسازانی چون همایون خرم، کارلوس التا آلماران، هاسمیک ماناسریان، سامان احتشامی، پیمان جوانمرد و ناصر چشم آذر در قالب ۹ قطعه با سبک پاپ و تلفیقی منتشر شده‌اند.

«یک داستان عاشقانه»، «شب آرامش» به آهنگسازی پیمان جوانمرد، «دل دیوانه»، «گل ها»، «پریشان» به آهنگسازی همایون خرم، «با اشک‌هایم روانه شدی» در قالب بداهه نوازی پیانو پیمان جوانمرد و بابک ابراهیم خواه، «حامی این روزهای من» به آهنگسازی پیمان جوانمرد، «غروب در باغ» به آهنگسازی و نوازندگی پیانو سامان احتشامی و نوازندگی ملودیکا پیمان جوانمرد و «زائر» به آهنگسازی ناصر چشم آذر از جمله قطعاتی هستند که در این آلبوم گنجانده شده‌اند.

پیمان جوانمرد درباره این آلبوم نوشته است:

سخن اول: در مجموعه‌ ای که می‌شنوید، روایت من از قطعات گوش آشنایی است که هر کدام عاشقانه‌ای در دل دارند. عاشقانه‌ها برای من حکایت عهدند، حکایت پیمان. این شد که این مجموعه را «پیمان» صدا کردم. روایت من (پیمان) از حکایت عهدهای عاشقانه.

آلبوم «پیمان» منتشر شد

سخن آخر: کلاویه‌ های پیانو به من یاد دادند که زندگی پر از نور و تاریکی‌ هایی است که معنای یکدیگر می‌شوند، سفید، سیاه، سفید سیاه. این آلبوم را تقدیم می‌کنم به سه همراه همیشگی که نورند در زندگی: پدرم، مادرم و سامان احتشامی.

احسان جوادی ضبط صدا، میکس و مسترینگ، سوگل ضامنی طراح گرافیک، کامبیز باقری عکاس، میلاد ملازم و رضا مینا تکنسین‌های پیانو هم دیگر عوامل اجرایی این آلبوم را تشکیل می‌دهند.

آلبوم «پیمان» منتشر شد./