آلبوم «زمزمه‌های سرزمین» اثر «میلاد گوهری» منتشر شد

به گزارش موسیقی نو آلبوم «زمزمه‌های سرزمین» از تازه‌ترین مجموعه‌های منتشر شده در ژانر موسیقی متن فیلم است که توسط استودیو Filmscore تهیه و توسط «میلاد گوهری» آهنگسازی شده و در دسترس مخاطبان علاقه مند به ژانر موسیقی متن فیلم قرار گرفته است. آلبوم زمزمه های سرزمین عنوان اولین آلبوم رسمی میلاد گوهری است که به تازگی روانه بازار شده است.

میلاد گوهری در توضیح این آلبوم که توسط «سیما پیام پایتخت» پیش روی مخاطبان قرار گرفته نوشته است:«زمزمه های سرزمین» برگرفته از قوه تخیل و جنگ‌های درونی و دیدگاه خاص من نسبت به اتفاقات جامعه امروزی بوده است. پیش در آمد این آلبوم که با نام فارسی خورشید می‌درخشد منتشر شده است گواه از شروع دوباره و انقلاب درونی هر فرد و تمام شدن ناامیدی‌ها و سوزش لذت بخش نور خورشید برای نگاهی نو به زندگی است. به ترتیب ترک‌های بعدی شرح  ابعاد مختلف اعتقادی، اجتماعی، جنگ‌ها، صلح‌ها و سختی‌های پیش روی انسان است.

میلاد گوهری، آهنگساز و تنظیم‌کننده این آلبوم، در نهایت می‌گوید:«توصیه بنده به عنوان آهنگساز این البوم به علاقه‌مندان موسیقی متن فیلم یا همان ژانر سینماتیک این است که اگر به دنبال تجربه متفاوت نسبت به آنچه که تا به حال شنیدید هستید شنیدن این البوم خالی از لطف نیست.»