آغاز فعالیت‌های بین‌المللی حامد برادران و تولید آلبوم بهنام بانی

به گزارش موسیقی نو حامد برادران از آهنگسازان، خوانندگان و تنظیم کنندگان مطرح موسیقی پاپ کشورمان به‌زودی علاوه بر تولید اولین آلبوم رسمی بهنام بانی به تهیه‌کنندگی محمدحاتم پور، پروژه های متعددی را با همراهی تعدادی دیگر از خوانندگان شناخته‌شده کشورمان و چند هنرمند خارجی انجام خواهد داد.

این هنرمند جوان موسیقی پاپ که درعرصه آهنگسازی، تنظیم، مدیریت هنری و رهبری ارکستر آثار مختلف و پرمخاطبی را پیش روی مخاطبان قرار داده، به زودی با هنرمندان شناخته‌شده‌ای از جمله حمود الخضر خواننده مطرح موسیقی عرب و مصطفی ججلی خواننده و آهنگساز اهل کشور ترکیه همکاری خود را آغاز خواهد کرد.

وی که طی سال‌های اخیر علاوه برهمکاری با خوانندگان پرطرفداری چون بابک جهانبخش، فرزاد فرزین، سینا شعبانخانی، محمد علیزاده، ناصر زینعلی، احسان خواجه امیری وعلیرضا طلیسچی به عنوان مدیر هنری و رهبر ارکستر بهنام بانی نیز پروژه‌های مختلفی را پیش روی مخاطبان قرار داده هم‌اکنون در مرحله تولید اولین آلبوم رسمی این خواننده به تهیه‌کنندگی محمدحاتم پور قرار دارد که به زودی جزییات آن اعلام می‌شود.

این آهنگساز و تنظیم‌کننده که طی روزهای گذشته جایزه بهترین سرپرست اجرای زنده گروه موسیقی پاپ بخش موسیقی و تئاتر «تندیس حافظ» را هم دریافت کرده به تازگی مدیریت هنری فعالیت‌های سینا شعبانخانی دیگر خواننده شناخته‌شده موسیقی پاپ ایران را هم به عهده گرفته که دربرگیرنده تولید و ارایه آثار متفاوتی خواهد بود.

حامد برادران که تاکنون قطعاتی از جمله «ماه من»، «ماه عسل»، «ماه دونفر»، «دلتنگ»، «برگرد»، «عادت کردم»،«فقط باش»، «رفتی پیشم»، «عکس دوتایی»، «تو چه مغروری»، «بعد تو» را به عنوان خواننده پیش روی مخاطبان قرار داده، هم اکنون چند تک‌آهنگ جدید نیز آماده پخش و عرضه دارد که در فواصل زمانی مختلف به شنوندگان موسیقی پاپ ارایه می‌شود.